spravy.sk spravy.sk

OHLASY: Stoch verí v prekvapenie, Villarreal nechcel vyradiť Valenciu
zdroj: uefa.com

OHLASY: Stoch verí v prekvapenie, Villarreal nechcel vyradiť Valenciu

Prečítajte si reakcie na piatkový žreb štvrťfinálových súbojov Európskej ligy 2018/19. Zdroj: uefa.com.

Jindřich Trpišovský, tréner Slavie: "Žreb nás veľmi teší. Chelsea sme všetci chceli, je to odmena pre všetkých v klube. Príde Sarri, Hazard, Higauin, Jorginho. Skvelí hráči, skvelý tím. Nikto nevymaže z histórie, že Chelsea bola v Prahe a hrala v Edene. Sme radi, že prvé stretnutie hráme doma, trochu si ich vyskúšame. Veľmi sa tešíme na Stamford Bridge. Bude to pre nás futbalový sviatok."

Miroslav Stoch, stredopoliar Slavie: "Všetko, čo je nutné povedať, je Hazard. Je to neuveriteľný futbalista. Chcelsea má skvelých hráčov na každej pozícii. Sú favoriti, no to bola proti nám aj Sevilla. Môžeme im spôsobiť komplikácie a verím, že budeme mať aj šťastie a dosiahneme dobrý výsledok."

Axel Hellmann, člen výkonného výboru Eintrachtu Frankfurt: "Benfica je silný tím, veľký klub a Lisabon je úžasné mesto. Tešíme sa z tohto žrebu. Je to skvelé z viacerých dôvodov."

Marcos Senna, ambasádor Villarrealu: "V tejto fáze sme nechceli naraziť na Valenciu, no nebolo veľa iných možností. Musíme myslieť pozitívne a dôležité je, že nebudeme musieť ďaleko cestovať. Budú to dva vyrovnané zápasy, rozhodnú detaily."

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Európska liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia