spravy.sk spravy.sk

Sereď tesne pred štartom jarnej časti posilnil Miloš Lačný
zdroj: TASR

Sereď tesne pred štartom jarnej časti posilnil Miloš Lačný

Po vydarenej jeseni snívajú v tábore fortunaligového nováčika o umiestnení v top šestke. Vedenie ŠKF Sereď ale nenecháva nič na náhodu. Aj preto tesne pred sobotňajším štartom jarnej časti predstavitelia klubu úspešne dotiahli príchod skúseného útočníka Miloša Lačného.

Lačný je už štvrtou zimnou posilou Serede po Marekovi Kuzmovi, Špeharovi a Ivánovi. "Dohodli sme sa na podmienkach s bývalým mládežníckym reprezentantom Milošom Lačným. Prichádza k nám minimálne do konca jari, ale v našom tíme môže pobudnúť aj dlhšie," prezradil pre štvrtkové vydanie denníka Šport generálny manažér klubu Dušan Heriban.

Tridsaťročný útočník naposledy pôsobil v Torpede Kutaisi, v minulosti si na seba obliekal dresy Žiliny, Ružomberka, Slasku Wroclaw, Kairatu Almaty, Nemanu Grodno, Sparty Praha, Slovana Bratislava či Dundee United. Sereď je teda pre neho desiatym klubom v kariére. "Futbalový život je veľmi zaujímavý. V minulosti mužstvá z ligy narazili na Sereď nanajvýš v príprave. Tá v lete postupom písala klubovú históriu a v súťaži je na výbornom piatom mieste, tak som si povedal, že to u nováčika vyskúšam," okomentoval pre Šport svoj prestup rodák z Levoče.

foto: “Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia