spravy.sk spravy.sk

Savičevič opúšťa Slovan, prichádza však známe meno
zdroj: TASR

Savičevič opúšťa Slovan, prichádza však známe meno

Čiernohorský legionár Vukan Savičevič prestúpil zo Slovana Bratislava do poľskej Wisly Krakov. Vo štvrtok to oficiálne potvrdili "belasí" na svojom webe. V Slovane pôsobil od roku 2015, odohral 82 ligových zápasov.

"Vukanovi sa v lete 2019 končila zmluva a aj preto mu rôzne kluby adresovali svoje ponuky. Pred odchodom tímu do Turecka sme sa s ním predbežne dohodli na predĺžení spolupráce a odmietli sme ponuku Wisly. V pondelok však prišla nová ponuka od Wisly, pričom Vukan sám prejavil vôľu prestúpiť, keďže aj po konzultácii s trénerom usúdil, že tam dostane na ihrisku viac priestoru. Nechcel som ho u nás držať nasilu. Rokovania o prestupe prebiehali počas celého týždňa a dnes sme spečatili jeho transfer. Vukanovi ďakujem za všetko, čo pre Slovan odviedol, a prajem veľa úspechov v ďalšej kariére," povedal viceprezident Slovana Ivan Kmotrík ml.

Podľa našich informácií bratislavský Slovan už čoskoro oficiálne predstaví novú ofenzívnu posilu, káder "belasých" vystuží krídelník Ružomberka Erik Daniel.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia