spravy.sk spravy.sk

Nečakaný zvrat. Brankár Košický pokračuje v klube, v ktorom pred mesiacom skončil
zdroj: dvsc.hu

Nečakaný zvrat. Brankár Košický pokračuje v klube, v ktorom pred mesiacom skončil

Slovenský brankár Tomáš Košický bude napokon v kariére pokračovať v DVSC Debrecín, s ktorým sa dohodol na zmluve do konca tohto roka. Informáciu priniesla oficiálna webová stránka maďarského klubu.

Tridsaťdvaročný Košický pôvodne v Debrecíne pred pár týždňami za zvláštnych okolností skončil, hoci mal s klubom platnú zmluvu do 31. decembra 2018 s opciou na ďalšie dva roky. V praxi to znamená, že v prípade spokojnosti oboch strán mohla byť o spomínanú dobu predĺžená, na čom sa s vedením maďarského klubu aj ústne dohodli.

"Už od začiatku decembra prebiehali nejaké rozhovory a rokovania o tom, či by som chcel v Debrecíne pokračovať. Chcel som, cítil som sa tam dobre, s chalanmi sme tvorili vynikajúcu partiu a taktiež nám parádne vyšla jesenná časť. Záujem bol aj z druhej strany, všetko do seba zapadalo, dohodli sme sa na podmienkach ďalšej spolupráce, no k podpisu zmluvy nedošlo. Mali mi ju poslať na mail, no ten stále nechodil, a tak som sa po dvoch dňoch ozval športovému riaditeľovi s otázkou ,čo sa deje ?'. No a ten mi odvetil, že majiteľ klubu si to rozmyslel," povedal vo víkendovom rozhovore v televíznom štúdiu TABLET.TV Košický, ktorý pred prestupom do Debrecínu chytal aj v Taliansku, Grécku a Izraeli.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Maďarsko - OTP Bank Liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia