spravy.sk spravy.sk

Bayo sa rozlúčil s fanúšikmi: Na jednej strane radosť, na druhej smútok
zdroj: youtube.com/FC DAC 1904

Bayo sa rozlúčil s fanúšikmi: Na jednej strane radosť, na druhej smútok

Druhý najlepší strelec po jesennej časti Fortuna ligy Vakoun Issouf Bayo sa rozlúčil s fanúšikmi Dunajskej Stredy. Dvojnásobný reprezentant Pobrežia Slonoviny v januári prestúpil zo Žitného ostrova do slávneho škótskeho klubu Celtic Glasgow.

Vedenie žlto-modrých pripravilo pre 22-ročného zakončovateľa veľmi peknú rozlúčku. V priestoroch DAC store zorganizovali stretnutie so sympatickým Afričanom, priaznivci tak mohli získať jeho autogram, odfotiť sa s ním, ba dokonca i objať. Davy fanúšikov mu zaželali veľa šťastia na Britských ostrovoch.

zdroj: youtube.com/FC DAC 1904

„V prvom rade sa chcem poďakovať majiteľovi DAC-u, ktorý ma pri mojom príchode prijal ako svojho vlastného syna. Ďakujem tiež fanúšikom za obrovskú podporu. A tiež spoluhráčom, ktorí majú značný podiel na mojom prestupe do Celticu,“ povedal lúčiaci sa Bayo pre klubovú televíziu a na záver úprimne dodal: „Ďakujem. Ešte raz z plného srdca ďakujem. Na jednej strane mám radosť, na druhej strane cítim smútok. Jediné, čo v tejto chvíli dokážem povedať, je veľké ďakujem!“

Aktuálne najlepší strelec Fortuna ligy Andraž Šporar (15 gólov) z bratislavského Slovana tak prišiel o veľkého konkurenta v boji o korunu určenú pre kráľa strelcov. Na chrbát mu ale na jar bude dýchať rovnako desaťgólový Róbert Boženík zo Žiliny či ďalší hráči ako Tandir, Vida, Gatarić, Leško, Mance, Moha či Vestenický.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia