spravy.sk spravy.sk

Ďalšie známe meno zakotvilo v Petržalke

Uznávaný odborník Miroslav Mentel po ukončení spolupráce s fortunaligovou Senicou už opäť zarezáva pri futbalovom mužstve.

Renomovaný tréner brankárov odišiel zo Záhoria po nezhodách s vtedajším hlavným trénerom a v súčasnosti predsedom predstavenstva manažmentu klubu Tonom Caanenom. Najnovšie sa pripojil k ambicióznemu tímu z Petržalky, kde bude zastávať svoju typickú pozíciu, teda trénera brankárov pri A-mužstve a zároveň bude robiť šéftrénera brankárov v mládeži.

Na tejto pozícii doteraz pôsobil Miroslav Holčík, už počas víkendového stretnutia v Banskej Bystrici však sedel na lavičke prvého tímu Petržalky Miroslav Mentel. Ten na tejto adrese už pôsobil aj v minulosti. „Pána Mentela v našom klube vítame a tešíme sa z jeho návratu. Miroslavovi Holčíkovi ďakujeme za odvedenú prácu a želáme len to dobré v jeho ďalšom pôsobisku,“ reagoval klub prostredníctvom oficiálneho webu.

Päťdesiatpäťročný Mentel doteraz pôsobil aj v ruskom klube Saturn Moskovská Oblasť, ale aj pri slovenskej futbalovej reprezentácii, s ktorou sa zúčastnil aj svetového šampionátu v Južnej Afrike. Naposledy pôsobil v Senici, kde určitý čas zastával aj post hlavného trénera seniorského družstva.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: 2. Liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia