spravy.sk spravy.sk

Práznovský opäť na Slovensku, jeseň strávi vo ViOn-e

Prekvapujúci návrat na Slovensko. Stopér Oliver Práznovský po skončení minulej sezóny zamieril z FK Senica do FC Alashkert. Teraz sa vracia do Fortuna ligy, kde si na seba bude obliekať dres ViOn-u Zlaté Moravce.

Dvadsaťsedemročný rodák z Bratislavy začínal s futbalom v Interi, odkiaľ odišiel do Žiliny. Pôsobil aj v Rimavskej Sobote a v Ružomberku. V roku 2015 zamieril do poľského klubu GKS Katowice. Do Senice prišiel v zime z ruského FC Luch-Energia Vladivostok. Po skončení minulej sezóny, v ktorej dopomohol Záhorákom k udržaniu sa medzi elitou, prestúpil do arménskeho FC Alashkert, za ktorý nastúpil i v neúspešných bojoch o Ligu majstrov proti Celticu Glasgow. Teraz sa Práznovský dohodol na polročnej spolupráci s FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble.

zdroj: Facebook/FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble

ViOn-u patrí po úvodných siedmich zápasoch novej sezóny priebežná desiata priečka v tabuľke. Zverenci trénera Juraja Jarábeka majú na konte šesť bodov. Najblišžie sa v akcii predstavia v sobotu 15. septembra, keď na domácom štadióne prívítajú tretí Ružomberok.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia