spravy.sk spravy.sk

Na ceste za obhajobou titulu pomôže "šošonom" aj liptovský Messi

Miloš Lačný si našiel po ukončení pôsobenia v Ružomberku nového zamestnávateľa. Posilnil úradujúceho majstra MŠK Žilina. Zmluva so "šošonmi" znie do konca prebiehajúcej sezóny.

"Ambície mám stále najvyššie. Prvý tréning mi veľmi chutil, budem sa snažiť čo najrýchlejšie zapadnúť do mužstva," povedal pre klubovú televíziu Miloš Lačný, ktorý sa na prvej tréningovej dávke necítil úplne komfortne. "Dva týždne som mal také voľnejšie, netrénoval som na ihrisku. Mal som na tréningu ťažké nohy, bol som zatavený. To je však prirodzené," priznal ofenzívny futbalista. Lačný chce podľa vlastných slov v Žiline začať novú hráčsku etapu, aj preto nebude nosiť na chrbte dres s číslom 31, ale vybral si 90.

"Už v zime sme prvýkrát uvažovali o Milošovi, pretože Ružomberok sa zaujímal o Haskića. Vtedy sme rozmýšľali nad výmenou, no nepodarilo sa to zrealizovať. Vzhľadom na to, že Miloš ukončil predčasne svoje pôsobenie v Ružomberku, vrátili sme sa k tejto alternatíve. Prispeli k tomu aj mierne problémy u Yusufa Otubanja a okrem Sama Mráza sme nemali iné možnosti," vyjadril sa pre klubový web na margo prestupu športový manažér MŠK Žilina Karol Belaník.

zdroj: youtube.com

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia