spravy.sk spravy.sk

Baines zachránil Toffees od hanby, nevýrazný Rooney

Ohlasy médií na prehru futbalistov MFK Ružomberok vo štvrtkovom úvodnom stretnutí 3. predkola Európskej ligy UEFA 2017/2018 s domácim FC Everton (0:1).

Mirror: "Toffees majú pred odvetou menšiu výhodu vďaka gólu Bainesa. Wayne Rooney si druhýkrát v kariére odkrútil súťažný debut za Everton, no nedokázal sa zapísať do streleckej listiny. Slovenský klub dobre bránil a hostiteľom trvalo viac než hodinu, kým zlomili ich odpor."

Daily Mail: "Rooney vyzeral 'hrdzavo' pri svojom návrate do Goodison Parku. Baines tečovanou strelou zachránil Everton od hanby."

The Sun: "Vďaka tečovanej strele Leightona Bainesa idú Toffees do odvety v Ružomberku s chudobným jednogólovým náskokom. Wayne Rooney zažil nevýrazný 'druhý súťažný debut' v drese Evertonu. Fanúšikovia odchádzali z Goodison Parku po tesnom víťazstve frustrovaní."

TASR

BBC: "Baines zariadil pre Everton tesný náskok v dvojzápase 3. predkola Európskej ligy proti MFK Ružomberok. Everton dominoval v držaní lopty, no potreboval od Maartena Stekelenburga kľúčový zákrok pri hlavičke Jána Masla, ktorú vytlačil na brvno. Zdalo sa, že po rozpačitom výkone domáceho tímu smeruje zápas k remíze, no Leighton Baines tečovanou strelou vystrelil pre domácich víťazstvo."

iDnes.cz: "Posledný slovenský zástupca v euróských pohároch Ružomberok prehral v úvodnom zápase 3. predkola EL s Evertonom 0:1. Pred odvetou tak Slováci síce nie sú bez šance, vyradiť tím z Premier League však bude veľmi zložitá úloha."

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Európska liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia