spravy.sk spravy.sk

Terry podpísal s Aston Villou: Štýl, akým to klub oznámil, nemá obdobu

Fanúšikovia druholigového anglického klubu Aston Villa v pondelok museli zaplesať. Predstavenstvo totiž v prvý júlový pracovný deň oznámilo príchod legendárneho obrancu Johna Terryho. Spôsob oznámenia sa však zapíše do novodobých dejín!

Klub sa pri svojej premiére v druhej najvyššej súťaže, kam zostúpil z Premier League, umiestnil až na trinástom mieste. Príchodom bývalého anglického reprezentanta by sa však chcel vrátiť späť na výslnie. Tréner Steve Bruce bude môcť v budúcej sezóne počítať okrem fantastických hráčov ako Jordan Ayew, Gabriel Agbonlahor či Jonathan Kodjia aj s hviezdnym Johnom Terrym.

Za spôsob, akým o tomto príchode informovali, si však marketingové oddelenie zaslúži príplatky za kreativitu. Zverejnili totiž video fiktívnej komunikácie medzi Terrym, jeho novými spoluhráčmi a vedením klubu. „My žijeme v roku 2017, zatiaľčo Aston Villa žije v roku 3017 vzhľadom na spôsob, akým práve oznámili svoju novú posilu,“ napísal do komentára jeden z nadšených fanúšikov. Pre anglický tím jednoznačne palec hore!

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Anglicko - Premier League

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia