spravy.sk spravy.sk

Ronaldova novoročná pomsta Kroosovi

Hladinu rozvíril príspevok nemeckého stredopoliara Toniho Kroosa, ktorý privítal Nový rok naozaj originálnym statusom. Odpoveď na seba ale nenechala dlho čakať...

Hneď na úvod nového roka 2017 uverejnili dve hviezdy svetového futbalu poriadne uštipačné statusy na svojich sociálnych sieťach.

Hladinu rozvíril príspevok nemeckého stredopoliara Toniho Kroosa, ktorý privítal Nový rok naozaj originálnym statusom. Opora madridského Realu si zaspomínala na fenomenálny triumf 7:1 nad Brazíliou na MS 2014, ktoré sa konali práve v krajine "kanárikov". A vyšlo mu to, čo poviete?

Odpoveď ale na seba nenechala dlho čakať. Viacero Brazílčanov sa poriadne nasrdilo. Spravodlivosť vzal do svojich rúk legendárny Ronaldo. Ten Tonimu Kroosovi zaželal všetko dobré do nového roka a priložil fotku odkazujúcu na finále MS 2002.

Zatiaľ, čo Kroos nahradil vlajkami čísla 1 a 7, Ronaldo zaň vymenil čísla 2 a 0. Len na pripomenutie. Brazília vo finále MS 2002 porazila "Nationalelf" 2:0, pričom oba góly zaznamenal práve rodák z Rio de Janeiro.

To nám ten rok pekne začína... :)

Zdroj: Twitter, Facebook

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Španielsko - LaLiga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: MS 2014 - Brazília

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia