spravy.sk spravy.sk

Ďalší návrat, do Košíc prichádza Ivan Ostojič

"Stále je našim hráčom, nikde neprestúpil. Nevyšiel mu žiadny angažmán. Keďže bol voľný, oslovili sme ho. Predbežne sme dohodnutí na kontrakte do konca tohto roka," prezradil Šimko

Tretí tím priebežného poradia druhej ligy Východ FC VSS Košice hlási príchod ďalšej posily. A treba podotknúť, že opäť ide staronovú posilu. Možno už v nedeľu proti Liptovskému Mikulášu zasiahne do hry obranca Ivan Ostojič.

Dvadsaťšesťročný rodák z mesta Pančevo sa s klubom dohodol na rozviazaní zmluvy v závere uplynulého ročníka, ktorý bol pre "žlto-modrých" náramne dramatický. V rozhovore pre náš portál v lete prezradil, že si stále hľadá vhodný angažmán.

"Stále je našim hráčom, nikde neprestúpil. Nevyšiel mu žiadny angažmán. Keďže bol voľný, oslovili sme ho. Predbežne sme dohodnutí na kontrakte do konca tohto roka," prezradil pre klubový web "východniarov" vedúci mužstva Roman Šimko.

Podľa informácií denníka Korzár by mal FC VSS posilniť aj talentovaný francúzsky útočník Ibrahim Keita. "Prejavili sme o neho záujem, rovnako tak záujem prejavil aj on. Sme dohodnutí s hráčom aj s jeho agentom. Keita si išiel domov po veci," prezradil športový riaditeľ Ján Lesniak.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: 2. Liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia