spravy.sk spravy.sk

Rabiu a Madu s pozvánkou do nigérijskej repre

Dvojica futbalistov trenčianskeho AS Ibrahim Rabiu a Kingsley Madu dostali pozvánku do reprezentácie Nigérie na kvalifikačný zápas APN 2017! Obaja si môžu v seniorskom výbere odkrútiť svoju premiéru

Dvojica futbalistov trenčianskeho AS Ibrahim Rabiu a Kingsley Madu dostali pozvánku do reprezentácie Nigérie na kvalifikačný zápas o Africký pohár národov 2017! Obaja si môžu v seniorskom výbere odkrútiť svoju premiéru.

Tréner Stephen Keshi pozval na kvalifikačný zápas o APN proti Čadu jedného brankára, skúseného Vincenta Enyeamu a štrnásť hráčov do poľa. Súboj proti Čadu bude vôbec prvým v základnej kvalifikačnej skupine, v ktorej sa Nigéria pobije o postup ešte s Egyptom a Tanzániou.

Hráči AS Trenčín Rabiu a Madu môžu absolvovať vôbec svoj prvý zápas na seniorskej úrovni v najcennejšom drese. Dvadsaťštyriročný tvorivý záložník Ibrahim Rabiu doposiaľ reprezentoval Nigériu v mládežníckych kategóriách, ale aj v U23. Stále len devätnásťročný ľavý bek Kingsley Madu bol doteraz stabilným členom nigérijskej "dvadsiatky".

{+T79502}

Nominácia Nigérie na kvalifikačný zápas o APN proti Čadu:
Brankár: Vincent Enyeama (Lille OSC)
Obrancovia: Godfrey Oboabona (Rizespor FC), Kenneth Omeruo (Middlesbrough FC), Leon Balogun (Darmstadt 98), William Troost-Ekong (FC Dordrecht), Kingsley Madu (AS Trenčín)
Stredopoliari: Ogenyi Onazi (SS Lazio), John Ogu (Hapoel Be’er Sheva), Babatunde Michael (Volyn Lutsk), Rabiu Ibrahim (AS Trenčín), Anderson Esiti (Estoril FC), Steven Ukoh (Biel-Bienne FC)
Útočníci: Ahmed Musa (CSKA Moskva), Aaron Samuel (Guangzhou R & F), Odion Ighalo (Watford FC)

Odporúčame

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia