spravy.sk spravy.sk

Slovanisti si zvolili nového kapitána, kabína rozhodla jednohlasne

"Mužstvo si jednohlasne zvolilo za kapitána Maťa Dobrotku, jeho nástupcom bude Perniš. Asistentmi boli ustanovení Gorosito a Saláta," informuje o novinkách z kuchyne nášho úradujúceho majstra tréner Chovanec

Ďalší prípravný zápas čaká na futbalistov bratislavského Slovana v sobotu 14. februára vo Viedni proti rakúskemu Linzu. Proti kvalitnému súperovi, pre ktorého to bude ostrá generálka pred štartom jarnej časti, vybehnú "belasí" s novým kapitánom.

Už pred niekoľkými dňami sme avizovali, že novým kapitánom Slovana sa po odchode Igora Žofčáka stane jeden z dvojice Dušan Perniš - Martin Dobrotka. Voľba napokon padla na druhého menovaného.

"Mužstvo si jednohlasne zvolilo za kapitána Maťa Dobrotku, jeho nástupcom bude Perniš. Asistentmi boli ustanovení Gorosito a Saláta," informuje o novinkách z kuchyne nášho úradujúceho majstra tréner Jozef Chovanec, ktorý je s doterajším priebehom zimnej prípravy spokojný: " Zatiaľ môžem vyjadriť spokojnosť s prístupom hráčov, s výsledkami i s nasadením. Všetko nám vychádza podľa predstáv, našťastie nemáme ani veľa zranení. Verím, že to takto bude pokračovať."

Sobotňajší súboj proti Linzu má výkop o 15.00 h, odohrá sa bez prítomnosti verejnosti, keďže LASK nebude hrať na vlastnom štadióne a nedokáže zabezpečiť organizáciu zápasu za prítomnosti divákov.

"Zahráme si proti kvalitnému súperovi, ktorý odhalí naše slabiny. Dúfam, že aj tento zápas nás dobre preverí," zaželal si v rozhovore pre klubový web Jozef Chovanec.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia