spravy.sk spravy.sk

Fletcher novou posilou West Bromwich Albion

"Nemôžem byť sentimentálny, treba sa pozerať dopredu," povedal pre agentúru Reuters Fletcher, ktorý odohral za "červených diablov" 342 zápasov

Škótsky reprezentant Darren Fletcher sa stal novou posilou West Bromwich Albion. Skúsený stredopoliar prichádza z Manchestru United ako voľný hráč, s vedením "Baggies" sa dohodol na dvaapolročnom kontrakte s opciou na ďalšiu sezónu. Na Old Trafford bol v tomto ročníku anglickej Premier League zástupcom kapitána a nastúpil v dvanástich stretnutiach.

Fletcher bol minulý týždeň blízko k prestupu do West Hamu United, napokon však zakotvil v tíme, ktorý bojuje o záchranu v najvyššej anglickej súťaži. "Pôsobenie vo WBA je pre mňa novou výzvou. Celú kariéru som doposiaľ strávil v Manchestri United, cítil som však, že teraz nastal ten správny čas na zmenu dresu. Nemôžem byť sentimentálny, treba sa pozerať dopredu," povedal pre agentúru Reuters Fletcher, ktorý odohral za "červených diablov" 342 zápasov. Päťkrát získal titul, v roku 2008 sa tešil z triumfu v Lige majstrov.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Anglicko - Premier League

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia