spravy.sk spravy.sk

Slovan spustil predaj vstupeniek na duel tretieho predkola s Tiraspoľom

Vstupenky sú k dispozícii v predajnej sieti spoločnosti Ticketportal v troch základných cenových kategóriách od šiestich do dvanásť eur

Klub ŠK Slovan Bratislava vo štvrtok spustil predpredaj vstupeniek na prvý zápas tretieho predkola Ligy majstrov 2014/15 proti FC Šerif Tiraspoľ. Duel je na programe v utorok 29. júla o 20.15 h na štadióne Pasienky.

Vstupenky sú k dispozícii v predajnej sieti spoločnosti Ticketportal v troch základných cenových kategóriách od šiestich do dvanásť eur. Úradujúci slovenský šampión ponúka svojim fanúšikom aj business vstupenky za 40 eur, v tejto cene je okrem miesta v najlepšej časti krytej tribúny aj catering. Klub pripravil aj zvýhodnené balíky vstupeniek do rodinného sektora pre rodičov s deťmi.

Majitelia permanentiek môžu do konca týždňa, teda do nedele 27. júla do 23.59 h, využiť predkupné právo na svoje miesta. V tomto termíne navyše získajú vstupenky so zľavou až do 37,5 percent v závislosti od sektora.

V deň zápasu od 14.00 h budú lístky v predaji aj v pokladniach na Pasienkoch. Pre lepší komfort a rýchly vstup na štadión budú mať diváci so vstupenkami z predpredaja vyhradené dva zvláštne turnikety zo strany Junáckej ulice.

Odporúčame

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia