spravy.sk spravy.sk

Senický Pavlík v hľadáčiku Legie Varšava a Wisly Krakov

"Viem, že ma sledujú poľské kluby. Po zápase som hovoril s ich predstaviteľmi v spoločnosti môjho manažéra," cituje Pavlíkove slová przegladsportowy.pl

Český obranca corgoňligového klubu FK Senica Petr Pavlík zaujal svojimi výkonmi predstaviteľov popredných poľských mužstiev Legia Varšava a Wisla Krakov a v zimnom prestupovom období by mohol zmeniť zamestnávateľa.

Zástupcovia oboch tímov sledovali 26-ročného stopéra 23. novembra v zápase osemnásteho kola najvyššej slovenskej súťaže proti MFK Ružomberok (2:1). Informoval o tom portál przegladsportowy.pl. Zaujímavosťou je, že Pavlík v tomto stretnutí pomohol súperovi k jedinému gólu - v dvadsiatej minúte skóroval do vlastnej siete.

"Viem, že ma sledujú poľské kluby. Po zápase som hovoril s ich predstaviteľmi v spoločnosti môjho manažéra," cituje Pavlíkove slová spomenutý zdroj. "Nie všetko v tomto prípade záleží na mne, so Senicou ma viaže zmluva na dva a pol roka," uviedol Pavlík, ktorý by sa nebránil pôsobeniu v Ekstraklase: "Bol by to podľa mňa krok vpred. V poľskej lige poznám z minulých klubov niekoľkých chalanov, napríklad Martina Barana alebo Michala Papadopulosa. Ak by som už bol blízko k podpísaniu kontraktu, určite by som kontaktoval mojich českých priateľov v Poľsku," uzavrel Pavlík.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia