spravy.sk spravy.sk

D. Perniš neposilní Diósgyör, po jeseni zamieri do Slovana

"Nič sa nemení na tom, že u nás odchytá zvyšné dva zápasy a potom zamieri do Slovana, ktorého je hráčom,“ uviedol Petráni

Generálny manažér slovenského klubu FC Nitra Jozef Petráni dementoval správy o odchode brankára Dušana Perniša do tréningového kempu maďarského prvoligového tímu DVTK Diósgyör.

Podľa spravodajského portálu Nemzeti Sport mal 28-ročný gólman, ktorý je do konca jesene v rodnej Nitre na hosťovaní z ŠK Slovan Bratislava, absolvovať od piatka tréningový kemp s aktuálne tretím tímom tabuľkového poradia najvyššej maďarskej súťaže. "Hovorili sme s Dušanom prakticky okamžite, ako sa objavili tieto informácie, aj on sám zostal zo všetkého prekvapený. Nič sa nemení na tom, že u nás odchytá zvyšné dva zápasy a potom zamieri do Slovana, ktorého je hráčom,“ uviedol Petráni pre portál nitra.sme.sk.

Dušan Perniš pred príchodom do Slovana chytal za poľský Pogoň Štetín, v minulosti pôsobil aj v škótskom Dundee United a na Slovensku aj v Dubnici, Senci a Žiline. Účastník majstrovstiev sveta 2010 v Juhoafrickej republike má na svojom konte sedem reprezentačných štartov.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia