spravy.sk spravy.sk

Eto'o na rok do FC Chelsea

"Počas môjho predchádzajúceho pôsobenia pod vedením Josého Mourinha som bol veľmi šťastný. Keď prišla príležitosť zopakovať si to, veľmi rád som sa jej chopil," povedal Eto'o

Anglická FC Chelsea získala ďalší "tovar" z výpredaja ruského klubu Anži Machačkala, do londýnskeho klubu prestúpil Samuel Eto'o.

Tridsaťdvaročný kamerunský útočník podpísal kontrakt na rok, na Stamford Bridge si znova zahrá pod vedením portugalského trénera Josého Mourinha. Počas ich spoločného pôsobenia v Interi Miláno sa tento taliansky klub radoval v roku 2010 z triumfu v Lige majstrov.

"Nebolo to ťažké rozhodnutie. Poznám kvalitu Chelsea. Počas môjho predchádzajúceho pôsobenia pod vedením Josého Mourinha som bol veľmi šťastný. Keď prišla príležitosť zopakovať si to, veľmi rád som sa jej chopil," povedal pre oficiálny web "The Blues" Eto'o.

Bývalý hráč Realu Madrid či FC Barcelona je po brazílskom ofenzívnom stredopoliarovi Willianovi druhým odídencom z Machačkaly, ktorý tento týždeň zamieril k aktuálnemu držiteľovi trofeje pre víťaza Európskej ligy UEFA.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia