spravy.sk spravy.sk

Kisel sa ospravedlňuje fanúšikom za najčiernejší deň

Karol Kisel rozhodcovi nevynadal, ten len využil jeho momentálnu frustráciu

Kapitán futbalistov SK Slavia Praha Karol Kisel len ťažko zaspával po pondelkovom výprasku v domácom stretnutí piateho kola českej Gambrinus ligy s FK Teplice 0:7, ktoré navyše nedohral pre vylúčenie.

{+r46136}"Chcel by som sa ospravedlniť všetkým fanúšikom Slavie. Pre mňa osobnej je to vôbec najčiernejší deň v mojej kariére. Po takom zápase ani nemôžete poriadne zaspať. Stále sa mi o tom dosť ťažko hovorí. Na rozprávanie nie je čas, skôr je potrebné konať," uviedol na oficiálnej klubovej stránke skúsený slovenský stredopoliar, ktorý musel ísť v 69. min predčasne pod sprchy po druhej žltej karte.

Prvé napomenutie inkasoval za odkopnutie lopty a druhé za následné protesty. "Rozhodcovi som rozhodne nevynadal. Arbiter využil moju momentálnu frustráciu na ihrisku a vylúčil ma," poznamenal Kisel pre slavia.cz k momentu, ktorý mal tiež podiel na zbabranom pondelkovom vystúpení, a vyjadril sa aj na adresu priaznivcov "zošívaných". "Klobúk dole pred našimi fanúšikmi za ich vernosť a oddanosť. Nič také si v žiadnom prípade nezaslúžili. Odkedy som v Slavii, naši fanúšikovia sú fantastickí. O to viac ma mrzí, že to takto dopadlo. Je to tragédia, nie životná, ale futbalová určite," dodal košický rodák po najvyššie domácej prehre v klubovej histórii.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Česko - Fortuna liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia