spravy.sk spravy.sk

Prezident Realu Madrid Pérez potvrdil príchod Isca

"Je to veľmi dobrý hráč, španielska 'dvadsaťjednotka' má skvelých futbalistov a on je jeden z najväčších talentov. Isco môže hrať v akomkoľvek mužstve," povedal C. Ancelotti

Prezident španielskeho klubu Real Madrid Florentino Pérez v stredu vyhlásil, že sa dohodol s vedením FC Málaga na prestupe stredopoliara Isca.

Španielsky reprezentant do 21 rokov v priebehu minulého týždňa oznámil, že dostal ponuku z "bieleho baletu" a Pérez potvrdil, že šikovný záložník ešte mu{+r64522,150x113}sí absolvovať úspešnú lekársku prehliadku. "Medzi klubmi a hráčom už existuje dohoda. Isca predstavíme budúci týždeň, potrebuje prejsť lekárskym vyšetrením," uviedol Pérez.

Bývalý hráč Valencie Isco bude prvou letnou posilou Realu Madrid, klub z metropoly Španielska by mal za neho zaplatiť 30 miliónov eur. Isco bude zároveň prvým novicom v tíme po príchode nového trénera Carla Ancelottiho. "Môžem hovoriť akurát o jeho kvalite. Je to veľmi dobrý hráč, španielska 'dvadsaťjednotka' má skvelých futbalistov a on je jeden z najväčších talentov. Isco môže hrať v akomkoľvek mužstve," povedal taliansky kormidelník.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Španielsko - LaLiga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia