spravy.sk spravy.sk

Manchester City chystá ďalší nákup, lanári Abdela Barradu

„Je to pravda, Manchester City pozorne sleduje Abdela. Je však skoro hovoriť o nejakom prestupe. Musíme čakať až do konca sezóny,“ povedal hráčov agent Jesus Mesas

Zdá sa, že vedenie anglického šampióna Manchestru City nikdy nebude úplne spokojné so svojím kádrom. Aj preto sa momentálne obzerá po novej posile do stredu poľa. Tou by sa údajne mohol stať šikovný Maročan hrajúci v Getafe Abdel Barrada.

Dvadsaťtriročný futbalista zaujal mnoho skautov v Európe po vydarenej minuloročnej sezóne. Barrada pred Getafe pôsobil v „béčku“ Paríža Saint-Germain, vo{+r59433,150x212} Francúzsku sa však nedokázal presadiť. V súčasnom pôsobisku má kontrakt platný až do roku 2016.

„Je to pravda, Manchester City pozorne sleduje Abdela,“ povedal hráčov agent Jesus Mesas, ktorý následne doplnil: „Majú vyslaného skauta v Španielsku, ktorý každý víkend pozorne sleduje viacero stretnutí. Je však skoro hovoriť o nejakom prestupe. Musíme čakať až do konca sezóny.“

Barrada vsietil v uplynulej sezóne Primery División štyri góly v dvadsiatich piatich stretnutiach. Rok predtým strávil v rezervnom tíme Getafe.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Španielsko - LaLiga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia