spravy.sk spravy.sk

Hamšík hráčom Teplíc, referoval na Silvestra web klubu

Kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie vraj vždy túžil pôsobiť v českej Gambrinus lige, preto odmietol ponuky Manchestru City, FC Chelsea a AC Miláno

V posledný deň kalendárneho roka 2011 sa vyriešila otázka budúcnosti kapitána slovenskej reprezentácie Marka Hamšíka, stredopoliara angažoval z SSC Neapol účastník českej Gambrinus ligy FK Teplice.

{+r54002}Samozrejme išlo len o silvestrovský vtip, jeho autori sa však všemožne snažili dodať šokujúcej informácii zdanie dôveryhodnosti. Na internetovej stránke klubu, ktorého hráčom je aj slovenský obranca Matej Siva, sa objavili fotky z podpisu zmluvy, prvého tréningu, vyjadrenia Hamšíka či jeho agenta Juraja Vengloša. Dvadsaťštyriročného Banskobystričana si zahral šéfredaktor teplického webu Martin Kovařík, ktorý si dokonca ruku "ozdobil" priehľadnou pančuchou s namaľovanými motívmi tetovaní.

"Ponuka Teplíc bola rýchla a konkrétna, navyše som vždy túžil po účinkovaní v českej lige, preto som neváhal a som tú na Stínadlech. Verím, že sa nám podarí už na jar naplniť štadión. Ak by som ho mal porovnať s tými v talianskej Serie A, tak si nemôžem na nič sťažovať, pretože kabína i celé zázemie je na výbornej úrovni. Aj to zohralo úlohu v mojom rozhodovaní," citovala stránka "sklárov" Hamšíka, ktorý mal Teplice uprednostniť pred Manchestrom City, FC Chelsea a AC Miláno.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Česko - Fortuna liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia