spravy.sk spravy.sk

Hajdúchovi sa v Kaposvári páči

Slovenský brankár Ľuboš Hajdúch sa už aklimatizoval v maďarskom prvoligovom tíme FC Kaposvári Rákóczi a svojmu zamestnávateľovi chce pomôcť k vylepšeniu aktuálneho tabuľkového postavenia

Slovenský brankár Ľuboš Hajdúch sa už aklimatizoval v maďarskom prvoligovom tíme FC Kaposvári Rákóczi a svojmu zamestnávateľovi chce pomôcť k vylepšeniu aktuálneho tabuľkového postavenia. Mužstvo Tibora Sisu sa nachádza na desiatej priečke v Soproni Lige a pravdepodobne sa nevyhne záchranárskym povinnostiam.

"Jesenná časť nám nevyšla podľa predstáv, ale veľakrát sme predviedli výborný výkon. Škoda, že niektoré zápasy sa nám nepodarilo doviesť do víťazného konca, boli by sme na tom výrazne lepšie," cituje 31-ročného gólmana portál mno.hu.

Hajdúch, ktorý sa počas pôsobenia v MFK Ružomberok dostal aj do reprezentačnej formy, nevidí veľký rozdiel medzi slovenskou a maďarskou ligou. "Úroveň súťaže je na približne rovnakej úrovni, situácia je tu lepšia v diváckej návštevnosti. V Kaposvári sa mne a mojej rodine veľmi páči. Manželka a dcéra dokonca ovládajú jazyk, ja som na tom horšie, ale učím sa," uviedol Hajdúch.

"Som rád, že sa nám v lete podarilo angažovať solídneho a kvalitného brankára," povedal na adresu 31-ročného rodáka z Levíc člen realizačného tímu Kaposváru László Házi.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Maďarsko - OTP Bank Liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia