spravy.sk spravy.sk

Teplický talent Čajič na testoch vo Wolfsburgu

Hráč klubu najvyššej českej súťaže Gambrinus ligy FK Teplice Aldin Čajič by sa v budúcnosti mohol stať spoluhráčom slovenského reprezentanta Petra Pekaríka v nemeckom klube VfL Wolfsburg

Hráč klubu najvyššej českej súťaže Gambrinus ligy FK Teplice Aldin Čajič by sa v budúcnosti mohol stať spoluhráčom slovenského reprezentanta Petra Pekaríka v nemeckom klube VfL Wolfsburg. Osemnásťročný Bosniak, ktorý je aktuálne na týždňových testoch v tíme bundesligistu, by mohol nasledovať svojho slávnejšieho krajana Edina Džeka. Ten zo spomenutého českého klubu prestúpil k "vlkom" v roku 2007. Čajič, ktorý prišiel do Teplíc len na jeseň, sa už stihol prepracovať do základnej zostavy "Severočechov" a odohrať 8 stretnutí.

"Ide len o testy. Aldin si vyskúša atmosféru v bundesligovom klube a zistí, ako sa trénuje v Nemecku. O prestupe však zatiaľ nebudeme rokovať. Čajič má u nás dlhodobý kontrakt a nemyslíme si, že by ho Wolfsburg chcel momentálne angažovať," povedal riaditeľ FK Teplice František Hrdlička.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Nemecko - Bundesliga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia