spravy.sk spravy.sk

Barcelona utŕžila druhú ligovú prehru v sezóne

"Nebola to chyba manažéra. Len hráči sú zodpovední za to, ako hrali. Vo futbale môžete prehrať aj zvíťaziť, ale mňa mrzí spôsob tejto prehry," povedal Puyol.

Šatňa FC Barcelona bola po včerajšom stretnutí smutná. Katalánsky veľkoklub podľahol tímu Getafe 2:0 a pripísal si v tejto sezóne druhú ligovú prehru. Real Madrid disponuje pred zverencami Franka Rijkaarda náskokom jedného bodu a zápasom k dobru.

{+r24150,150x98}"Nehrali sme dobre a to nás zraňuje. Mali sme šancu vyskočiť na čelo ligy pred našich hlavných rivalov," povedal po stretnutí nešťastný Gabriel Milito. "Gólom sme mohli predísť. Tieto situácie by sme ako jeden z najlepších tímov mali vyriešiť."

Kapitán Carles Puyol bral všetky chyby na hráčsku kabínu. "Nebola to chyba manažéra. Len hráči sú zodpovední za to, ako hrali. Vo futbale môžete prehrať aj zvíťaziť, ale mňa mrzí spôsob tejto prehry," povedal Puyol.

Barcelone sa nedarí hlavne na ihriskách súperov. V domácom prostredí dokážu byť dominantnými. "Nehráme dobre mimo Nou Campu. Je ťažké to vysvetliť. Tím sa na ihriskách súperov stále iba hľadá. V tomto roku máme strašne veľa problémov. Snažíme sa ich vyriešiť každým zápasom. Nie je ľahké nájsť riešenie. Musíme ukázať lepší postoj a byť viac agresívni," doplnil Zambrotta.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Španielsko - LaLiga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia