spravy.sk spravy.sk

Real sa zaujíma o Alexisa z Getafe

Alexis, ktorý ma nemalú zásluhu na dobrej obrannej štatistike svojho tímu, sa ocitol v hľadáčiku viacerých španielskych klubov

Jedna z najväčších opôr tímu Getafe v aktuálnom ročníku najvyššej španielskej futbalovej súťaže, obranca Alexis, sa ocitol v hľadáčiku viacerých popredných španielskych klubov. Vysoko hodnotený zadák je jedným z hlavných dôvodov dobrej obrannej štatistiky svojho tímu, ktorý v 24 zápasoch tejto sezóny obdržal len 16 gólov.

Hráčov agent, Manolo Garcia Quiron naznačil možný odchod hráča na konci sezóny. "Alexis je na listine dvoch alebo troch klubov zo Španielska. Ďalšiu sezónu už môže obliekať dres jedného z nich," povedal Garcia Quiron.

"Áno, Real Madrid je jedným z tých tímov. Je celkom možné, že hráč zamieri práve na Bernabeu - prečo nie ?" Zároveň však priznáva, že so športovým riaditeľom Realu, Predragom Mijatovičom, ešte nedošlo k žiadnym dialógom.

Deravá obrana kráľovského klubu bola totiž jedným z hlavných dôvodov nie moc úspešnej sezóny. Fabio Cannavaro ešte potrebuje čas na adaptovanie sa a Sergio Ramos pôsobí stále veľmi neskúsene.

 

 

 

 

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Španielsko - LaLiga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia