spravy.sk spravy.sk

Barcelona do Getafe s dvoma hráčmi "B" tímu

Šestnásťčlenná nominácia trénera Rijkaarda na duel s Getafe: Valdés, Jorquera, Iniesta, Puyol, Gudjohnsen, Sylvinho, Giuly, Edmílson, Xavi, Márquez, Belletti, Van Bronckhorst, Ezquerro, Saviola, Olmo a Marc Crosas.

Futbalisti FC Barcelona sa dnes o piatej hodine predstavia s poriadne oklieštenou zostavou na pôde Getafe v španielskej najvyššej futbalovej súťaži Primera Divison, v ktorej po zaváhaní Seviily majú možnosť dostať sa na prvé miesto.

{+r20605}Vedomý si neúčasti viacerých hráčov tréner Barcelony Frank Rijkaard je vo vyjadreniach opatrný. Budeme sa snažiť o dobrý výsledok. Nebude to ľahké, ale môžeme niečo predviesť," povedal Frank Rijkaard. "Na pôde Getafe sa hrá ťažko, budeme musieť byť silní." Mužstvu FC Barcelona chýba viacero hráčov. Tréner  Rijkaard nebude môcť počítať s potrestanými Ronaldinhom a Decom a navyše zranení sú Eto´o, Messi, Zambrotta a Thuram. To však na ambíciách Barcelony nič nemení.

"Bude to zaujímavý zápas. Už dopredu som vedel, že to bude náročné, hlavne kvôli zraneniam a trestom. Getafe je dobrý tím, ktorý nás môže potrápiť. Musíme byť poriadne motivovaní - a to neustále," povedal Frank Rijkaard.

Z "A" tímu Barcelony chýba veľa hráčov a Rijkaardovi zostalo k dispozícii iba štrnásť hráčov, ktorých môže proti Getafe použiť. To sa navyše na poslednú minútu dostal do zostavy Van Bronckhorst, ktorý sa zotavil z chrípky a bude môcť nastúpiť v zápase.

Do šestnásťčlennej zostavy tréner Barcelony dopísal ešte dvoch mladých hráčov z "B" tímu Marca Crosasa a Olma, ktorí majú jedinečnú možnosť ukázať, že patria do "A" tímu katalánskeho veľkoklubu

Šestnásťčlenná nominácia trénera Rijkaarda na duel s Getafe: Valdés, Jorquera, Iniesta, Puyol, Gudjohnsen, Sylvinho, Giuly, Edmílson, Xavi, Márquez, Belletti, Van Bronckhorst, Ezquerro, Saviola, Olmo a Marc Crosas.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Španielsko - LaLiga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: A-Mužstvo

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia