spravy.sk spravy.sk

Mallorca pokukuje po Campovi

Real Mallorca prejavila záujem o hviezdu Boltonu Wanderers Ivana Campa, ktorý má momentálne vo svojom klube veľkú priazeň a podporu

Mallorca pokukuje po Campovi

{+l10780,150x187}Real Mallorca prejavila záujem o hviezdu Boltonu Wanderers Ivana Campa, ktorý má momentálne vo svojom klube veľkú priazeň a podporu. 31-ročný španielsky futbalista má veľké skúsenosti a je to ostrieľaný hráč.

Campo začínal futbalovú kariéru v roku 1993 v tíme Deportivo Alavés. Neskôr pôsobil v Reale Valladolid, Valencii, ale i Reale Mallorca. V roku 1998 prestúpil do slávneho Realu Madrid, kde strávil štyri sezóny.

Futbalista momentálne hráva anglickú Premier League a v Boltone sa mu celkom darí. Nastupuje takmer pravidelne v každom zápase a v domácom publiku má obrovskú podporu.

{+r10782,150x188}O tohto stredopoliara sa začalo v poslednom období zaujímať viacero zahraničných klubov a rýchlo sa rozšírili dohady o jeho možnom odchode z Britských ostrovov.

Campov agent Miguel Angel Cermeno povedal pre Sky Sports: "Niekto nám zavolal a oznámil, že Mallorca prejavila interes o Ivana. Avšak normálny a klasický spôsob je taký, že mi samotný klub zavolá a potom sa uvidí, či by Bolton pustil Ivana naspäť do Španielska."

Neskôr sa Cermeno priznal, že Bolton nebude proti Campovmu prestupu do Španielska. "Campo bude potešený, ak sa vráti do Mallorky," dodal Cermeno.

Odporúčame

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia