spravy.sk spravy.sk

Shearer nemení rozhodnutie skončiť po sezóne 2004/05

Bývalý anglický futbalový reprezentant Alan Shearer nemení rozhodnutie skončiť po tejto sezóne s aktívnou kariérou

Bývalý anglický futbalový reprezentant Alan Shearer nemení rozhodnutie skončiť po tejto sezóne s aktívnou kariérou. Hráč Newcastlu sa pred zranením, pre ktoré vynechal stretnutie s Liverpoolom, opäť dostal do výbornej formy, čo rozpútalo diskusiu o pokračovaní jeho hviezdnej kariéry. Tridsaťštyriročný kanonier však nechce porušiť svoje predchádzajúce slová.

"Chcem pokračovať v tejto sezóne, streliť zopár gólov a skončiť v Premierleague čo najvyššie. Bol som spokojný s mojou formou pred zranením, ale svoje rozhodnutie skončiť po sezóne nemením. Neviem čo prinesie budúcnosť, ale mám rád prácu pre médiá a do konca roku mám zmluvu s BBC."

 Newcastle má od septembra nového trénera Graema Sounessa, ale klub sa napriek tomu nepohybuje na popredných priečkach, je 13. a získal iba 16 z 36 možných bodov pod jeho vedením.

 "Predchádzajúci kouči Magpies urobili pre klub množstvo dobrej práce, pripravili divákom krásne chvíle, ale v skutočnosti sme už dlho nevyhrali žiadnu významnú trofej, Graeme má však víťazstvá a tituly v krvi, preto dostane čas na tvorbu nového víťazného mužstva," povedal k osobe nového trénera Alan Shearer.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Španielsko - LaLiga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia