spravy.sk spravy.sk

Peter Rataj v štvrtoligovej Spišskej Novej Vsi

V drese Spišiakov sa v minulom zápase proti Barci objavil aj v bývalý hráč Petržalky a 1. FC Košice Peter Rataj, ktorý ešte na jar behal po ligových trávnikoch

Futbal v Spišskej Novej Vsi po vypadnutí z III. ligy prešiel v uplynulých dňoch viacerými zmenami. Novým prezidentom FK VTJ sa stal Maroš Dobšinský, ktorého ešte vo funkcii musí potvrdiť konferencia klubu.

 Podľa denníka Korzár došlo k zmenám aj na trénerskom poste - Miroslava Dunčka nahradil Emil Bezdeda, ktorému bude pomáhať bývalý futbalista Spišskej Novej Vsi Vladimír Michalko.

 V drese Spišiakov sa v minulom zápase proti Barci objavil aj v bývalý hráč Petržalky a 1. FC Košice Peter Rataj, ktorý ešte na jar behal po ligových trávnikoch.

 "Rataj je už naším hráčom. Do piatku chceme uzavrieť súpisku mužstva, máme ešte záujem o Ihnáta z Michaloviec, Rada Sirka, ktorý je hráčom 1. FC Košice. Mal prísť aj Žiga, naposledy pôsobiaci v Singapúre. Nedohodli sme sa, ale čakáme, možno si to ešte rozmyslí. Do mužstva sa vrátil skúsený a pre mančaft potrebný Milan Šoltés," povedal Maroš Dobšinský.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: A-Mužstvo

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia