spravy.sk spravy.sk

Lippi o Davidsovi: "Po päťmesačnom treste by si ho veľa trénerov v tíme nenechalo."

Kormidelník Juventusu Turín Marcello Lippi chce, aby stredopoliar Edgar Davids ostal v klube, napriek tomu, že kontroverzný Holanďan nie je spokojný so svojou pozíciou na lavičke. "Davids vždy bol, je a bude pre nás dôležitým

Kormidelník Juventusu Turín Marcello Lippi chce, aby stredopoliar Edgar Davids ostal v klube, napriek tomu, že kontroverzný Holanďan nie je spokojný so svojou pozíciou na lavičke.
"Davids vždy bol, je a bude pre nás dôležitým hráčom," povedal Lippi, ktorý dodal: "Veľa trénerov by si ho v mužstve po päťmesačnom treste nenechalo, ale ja som tak urobil."
Davids sa vrátil v tohtoročnej sezóne po treste za užitie nedovoleného podporného prostriedku nandrolonu. V utorňajšom stretnutí Ligy majstrov s Arsenalom sa dostal na ihrisko až po zranení Tudora a v stredu sa vyjadril, že chce odísť z klubu, v ktorom nemá dostatok priestoru pre vlastnú realizáciu. "Davids musí pochopiť moje zámery. Po našom poslednom rozhovore mu to je, myslím, jasné," dodal Lippi.

© 2001, Autorské práva SITA a.s. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. je výslovne zakázané.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Česko - Fortuna liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia