spravy.sk spravy.sk

Zaujímavosti: Oliver Kahn Hráčom roka v Nemecku; Beckham spája svoju budúcnosť s Manchestrom United

Brankár aktuálneho víťaza Ligy majstrov Bayernu Mníchov Oliver Kahn sa stal Hráčom roka v Nemecku. O udelení tohto ocenenia rozhodli kapitáni tímov najvyššej nemeckej futbalovej súťaže a reprezetančný tréner Rudi Völler. Tridsaťjedenročný Kahn

Brankár aktuálneho víťaza Ligy majstrov Bayernu Mníchov Oliver Kahn sa stal Hráčom roka v Nemecku. O udelení tohto ocenenia rozhodli kapitáni tímov najvyššej nemeckej futbalovej súťaže a reprezetančný tréner Rudi Völler. Tridsaťjedenročný Kahn získal dovedna 42 bodov. Druhý skončil s 37 bodmi dánsky legionár v službách Schlake 04 Ebbe Sand. "Pretrvávajúca eufória prináša zvláštne pocity. Neviem, čo mám na to povedať," reagoval na zisk ocenenia Kahn.

Kapitán anglickej futbalovej reprezentácie David Beckham spája svoj najbližšiu budúcnosť s Manchestrom United. Skvelý futbalista navyše sľúbil manažérovi úradujúceho anglického majstra Alexovi Fergusonovi, že pomôže mužstvu získať v ďalšom ročníku Ligy majstrov prvenstvo. "Som v klube od svojich šestnástich rokov. V Manchestri sa zo mňa stal futbalista, hrám pod vedením najlepšieho manažéra i v najlepšom tíme na svete. Žijem v tomto meste už desať rokov a rovnako ako moja manželka aj ja ho považujem za môj domov," vyhlásila futbalová hviezda, ktorá 11. mája začala rokovať o novej zmluve.

(SITA)
© 2001, Autorské práva SITA a.s. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. je výslovne zakázané.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Slovnaft Cup

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Slovnaft cup

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia