spravy.sk spravy.sk

Gomes s Ďurišom v Ružomberku skončili

Pod>a tvrtkoviho veherniho portoviho spravodajstva STV, v marssuperligovom Ruomberku u zdajne nepohmtajz s dvojicou futbalistov Luis Fabio Gomes, Stanislav Ouri. Dtvodom sz diciplinarne priestupky. Triner M K SCP Ruomberok Rsbert Paldan v

Podľa štvrtkového večerného športového spravodajstva STV, v marssuperligovom Ružomberku už údajne nepočítajú s dvojicou futbalistov Luis Fabio Gomes, Stanislav Ďuriš. Dôvodom sú diciplinárne priestupky. Tréner MŠK SCP Ružomberok Róbert Paldan v tejto súvislosti pre STV povedal: "Táto záležitosť je pre mňa uzavretá. Teraz sa sústreďujem na to, aby mužstvo v zostávajúcich ligových zápasoch podávalo také výkony, ako naposledy v Trenčíne." Tímu MŠK SCP Ružomberok patrí štyri kolá pred koncom tohto ročníka Mars superligy v tabuľke 3. priečka s päťbodovým náskokom pred Artmediou Petržalka.

(SITA)
© 2001, Autorské práva SITA a.s. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. je výslovne zakázané.

Odporúčame

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia