spravy.sk spravy.sk

Inter Miláno dvakrát bez domáceho publika

Futbalov} ve>koklub Inter Milano bude potrestan} za neprmstojnosti svojich fanzikov zakazom tartov na domacom travniku v posledn}ch dvoch stretnutiach sezsny 27. maja proti Laziu Rmm a 17. jzna proti Bologni. Dtvodom trestu, ktor} zah`ra aj

{+r6}Futbalový veľkoklub Inter Miláno bude potrestaný za neprístojnosti svojich fanúšikov zákazom štartov na domácom trávniku v posledných dvoch stretnutiach sezóny 27. mája proti Laziu Rím a 17. júna proti Bologni. Dôvodom trestu, ktorý zahŕňa aj finančnú pokutu 13 670 USD je skutočnosť, že fanúšikovia modro-čiernych v závere zápasu 29. kola Serie A proti Atalante Bergamo (3:0) vyvolávali nepokoje, vtrhli na štadión s mopedmi a jeden z nich dokonca zhodili z druhého poschodia štadióna na prázdne sedadlá. V Interi teraz aktuálne zháňajú náhradné dejiská domácich zápasov.

(SITA)
© 2001, Autorské práva SITA a.s. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. je výslovne zakázané.

Odporúčame

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia