spravy.sk spravy.sk

Hagi ľutuje svoj nedávny výbuch

Rumunská futbalová hviezda Georghe Hagi už oľutoval svoj nedávny výbuch zlosti nasmerovaný proti rozhodcovi Erolovi Ersayovi. "Už som priznal, že som chybil. Také niečo by sa nemalo stať ani hráčovi zvučného mena," povedal 36-ročný futbalista

Rumunská futbalová hviezda Georghe Hagi už oľutoval svoj nedávny výbuch zlosti nasmerovaný proti rozhodcovi Erolovi Ersayovi. "Už som priznal, že som chybil. Také niečo by sa nemalo stať ani hráčovi zvučného mena," povedal 36-ročný futbalista Galatasarayu Istanbul. "Tento rozhodca je však voči mne zaujatý," dodal Hagi. Balkánsky Maradona protestoval proti rozhodnutiu arbitrapočas stretnutia s tímom Genclerbirligi, za čo si vyslúžil červenú kartu. Následne muža v čiernom opľul a stúpil mu na nohu.
Hagi má v pláne už v máji ukončiť svoju futbalovú kariéru. Účasť na jeho rozlúčkovom zápase, ktorý je na programe 24. apríla v Bukurešti, prisľúbil aj prezident Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) Sepp Blatter. V stretnutí proti sebe nastúpi výber najlepšieho rumunského futbalistu a mužstvo najlepších hráčov Európy.

(SITA)

Odporúčame

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia