spravy.sk spravy.sk

Ronaldo popiera fámy o pozitívnom alkoholovom teste

Brazílska futbalová hviezda v službách talianskeho Interu Miláno Ronaldo sa vo svojom vyhlásení na internetovskej stránke klubu obhajoval pred správami o údajnom pozitívnom alkoholickom teste a následnej pokute zverejnenú v tlači v predchádzajúci

{+r59}Brazílska futbalová hviezda v službách talianskeho Interu Miláno Ronaldo sa vo svojom vyhlásení na internetovskej stránke klubu obhajoval pred správami o údajnom pozitívnom alkoholickom teste a následnej pokute zverejnenú v tlači v predchádzajúci deň.
Správu vydali španielske médiá odvolávajúc sa na policajné zdroje, podľa ktorých namerali Ronaldovi v španielskom meste San Sebastian pri policajnej prehliadke auta v krvi 0,29 promile. Ronaldo, ktorý pauzuje pre zranenie kolena už od apríla, musel navyše zaplatiť pokutu v prepočte 1500 šilingov.
Ronaldo na internetovskej stránke zverejnil svoju verziu: "Bol neskorý večer a s priateľom Cesarom sme práve opúšťali rešaturáciu, kde sme večerali. Za volantom sedel Cesar, keď nás po 50 metroch zastavil policajt s tým, že sme vraj prekročili akýsi limit a dal nám "fúkať". Boli sme veľmi prekvapení, lebo k večeri sme si dali len malý pohárik vína. S policajtom sme veľa nediskutovali, zaplatili sme a išli ďalej."

TASR

Odporúčame

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia