spravy.sk spravy.sk

Collymore dostal trojzápasový dištanc

Útočník anglického prvoligového klubu Bradford City Stan Collymore dostal od disciplinárnej komisie Anglickej futbalovej asociácie (FA) trojzápasový dištanc. Dôvodom je tvrdý faul zo zápasu Leicester City - Everton z 24. septembra na hosťujúceho

Útočník anglického prvoligového klubu Bradford City Stan Collymore dostal od disciplinárnej komisie Anglickej futbalovej asociácie (FA) trojzápasový dištanc. Dôvodom je tvrdý faul zo zápasu Leicester City - Everton z 24. septembra na hosťujúceho Paula Gascoignea. Ešte v tom čase obiekal Collymore práve dres Leicestru. Collymore, ktorého trest vstúpi v platnosť 18. decembra, bol usvedčený vďaka videozáznamu.
Collymorova ďalšia suspendácia je jeho posledným výstrelkom v jeho bohatej kariére, ktorá je poznačená mnohými problémami, nielen na futbalovom trávniku. Pred dvoma rokmi sa v parížskom bare odohral incident medzi ním a jeho priateľkou Ulrike Jonssonovou. Na začiatku minulého roka strávil Collymore dva týždne na klinike, kde sa liečil z depresie.

SITA a TASR

Odporúčame

Najnovšie z ligy: 2. Liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia