spravy.sk spravy.sk

Slovensko proti výberu Andalúzie ešte pred Vianocami

Zatiaľ čo futbalová Mars superliga skončila cez víkend posledným kolom svoju jesennú časť, predstavitelia Slovenského futbalového zväzu zosúlaďujú plán reprezentačným tímom a ligových súťaží na záver roka a začiatok jarnej časti. Seniorská

Zatiaľ čo futbalová Mars superliga skončila cez víkend posledným kolom svoju jesennú časť, predstavitelia Slovenského futbalového zväzu zosúlaďujú plán reprezentačným tímom a ligových súťaží na záver roka a začiatok jarnej časti.
Seniorská reprezentácia zohrá ešte pred Vianocami zápas proti výberu Andalúzie a na začiatku roka absolvuje v tradičnom termíne koncom januára herné sústredenie na zatiaľ neurčenom mieste. Futbalovou destináciou sa s najväčšou pravdepodobnosťou rovnako ako v minulom roku stane Južná Amerika.
Reprezentačná dvadsaťjednotka zohrá na prelome januára a februára tri stretnutia v teplých zemepisných šírkach, pravdepodobne na Cypre. Prvé kvalifikačné stretnutie v novom roku majú oba tímy na programe v marci v Turecku. Preto SFZ uvažuje o presunutí začiatku II. ligy na skorší termín, aby reprezentanti do 21 rokov boli dostatočne rozohratí.
"Zápas s výberom Andalúzie sa uskutoční 22. decembra, miesto konania stretnutia, však zatiaľ nepoznáme. Na termín od 22. januára do 4. febrára vybavujeme herné sústredenie. V hre je opäť Južná Amerika, zatiaľ však nie je nič uzavreté," informoval vedúci mužstva Mikuláš Tarči.

TASR

Odporúčame

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia